Genel Yazılar

R10 Nasıl Üye Olunur? R10 Davetiye Kodu Almak

R10 Nasıl Üye Olunur? R10 Davetiye Kodu Almak

R10 nasıl üye olunur birçok ihtiyaç sahibinin aradığı yoldur. R10.net üyeliği bildiğiniz üzere kapalı olup sadece davetiye sistemi ile işlemektedir. “Üye Ol” butonunu kullandığınızda karşınıza üyelik için form doldurma kısmı çıkmaz. Davetiye sistemi olduğu için R10’a üye olmak sadece 2 yöntem ile gerçekleştirilebilir. Bu yöntemi 3’e çıkarabiliriz fakat hesabınızın kapatılma riski de olacaktır. Tüm bu yöntemleri R10’a nasıl üye olunur başlığı altında toplayacağım.

R10 Nasıl Üye Olunur: Birinci Yöntem

R10 Nasıl Üye Olunur? R10 Davetiye Kodu Almak

R10 ücretsiz üye olmak için yapmanız gereken tek şey yönetime başvuru formu göndermektir. Başvuru formunu gönderirken kendinizi iyi bir şekilde tanıtmalı, bazı püf noktaları atlamamalısınız.  Yukarıdaki resimde gördüğünüz başvuru alanına buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Ad, soy ad, meslek ve sahip olduğunuz alan adlarını eksiksiz bir şekilde doldurun. Mail adresiniz aktif olan ve orada belirttiğiniz alan adlarının uzantısı ile olsun. Mesela batuakdeniz.com alan adı için r10[at]batuakdeniz.com şeklinde mail adresiniz olması gerekmektedir. Ardından internet alemindeki geçmişinizi “Hakkında” kısmında doğru bir şekilde özetleyebilirsiniz. Yalan ve yanlış bilgiler vermek davetiye alma şansınızı düşürecektir. O yüzden içinizden geldiği gibi ve doğru şekilde kendinizi anlatın. Hangi amaçla r10.net üzerinde bulunmak istediğinizi açıklayın. Kendinizi tanıttıktan sonra ve eksiksiz bir şekilde formu doldurunca tek yapmanız gereken şey beklemek olacaktır. Alan adınızın uzantılı olduğu mail adresini kontrol edin ve onaylanıp onaylanmadığınızı oradan öğrenin. Sonuç olumsuz olsa bile size bildirim göndermektedirler.

R10 Davetiye İkinci Yöntem

R10 Nasıl Üye Olunur? R10 Davetiye Kodu Almak

R10 davetiye almak için ve bunu legal yollardan yapmak için ikinci yöntem son yöntemdir. Forum içerisinden birisinin sizlere r10 davetiye kodu vermesi gerekmektedir. Böylece referans aracılığı ile foruma giriş yapabilirsiniz. Gelen davetiye kodunu yukarıda gördüğünüz alana girebilir, üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Arkadaşınızın veya başkasının size davetiye kodu gönderirken mail adresi girmesi gerekecek. Bu mail adresinin alan adı uzantılı olmasına gerek yok. Hotmail gibi sistemlere de davetiye kodu gönderiliyor. Oradan gelen linkten de hızlı bir şekilde üyeliğinizi oluşturabilir, hesabınızı hemen kullanabilirsiniz.

Başvurulmaması Gereken Yöntem: r10 Davetiye Satın Alma

Evet arkadaşlar ilk paragrafta sizlere üçüncü bir yöntemin olduğunu da belirtmiştim. Fakat bu yöntemde davetiye kodu satan ve alanın da hesabının kapatılacağını belirtelim. Yakalandığınız zaman hesabınız sonsuza kadar askıya alınır. R10 davetiye kodu satın almak için farklı alternatif forumları da kullanabilirsiniz. Çoğu webmaster r10 ve alternatif forumları aynı anda kullandığı için satışları başka forumlardan yapmaktadırlar. Ama size tavsiyem hiç bulaşmayın çünkü hem paranızdan hem hesabınızdan olabilirsiniz. Davetiye alacak tanıdığınız yoksa kendinizi olduğu gibi tanıtın ve r10’a girme amacınızı net bir şekilde belirtin. Büyük ihtimalle davetiye kodunu o şekilde alabileceksiniz.

Daha fazla bu tür yazılardan haberdar olmak için Batuhan Akdeniz sitemi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Tagged , , ,

About Batuhan

2013 yılından itibaren web sektörüne ilgi göstermekteyim. Amatör olarak başladığım Blogger yolculuğum WordPress üzerinden blog ve diğer türlerde oluşturduğum siteler ile devam ediyor. Güncel olarak SEO ve Dijital Pazarlama uzmanlığı üzerine çalışmaktayım.
View all posts by Batuhan →

3 thoughts on “R10 Nasıl Üye Olunur? R10 Davetiye Kodu Almak

  1. Teşekkürler yazı için. Biraz detaylı anlatım yapsaydınız çok güzel olurdu. Mesela orada kendini tanıtma husunda neleri söylememiz lazım, nasıl bir tanıtım yapmamız gibi. Her defasında red yemek can sıkıyor artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.