Genel Yazılar

Makale Yazarak Para Kazanılır Mı?

Makale Yazarak Para Kazanılır Mı?

Makale yazarak para kazanılır mı? sorusu birçok paraya ihtiyacı olan kişinin aklında dolaşan sorudur. Basit bir araştırma sonucu bunun mümkün olabileceğini herkes anlayabilir. Daha önceden bu işlerle bağlantısı olmayanlara pek mümkün gibi gelmeyebilir ama günümüzde birçok kişi geçimini makale yazımından sağlamaktadır. Benim de ekmeğini uzun süreler boyunca yediğim ve yemeğe devam ettiğim makale yazarak para kazanmak hakkında sizlere bu yazıda bilgiler vereceğim. Makale yazmaya yeni başlayanlar veya işi geliştirmek isteyenler için bilgilendirici bir yazı olacak. Makaleler yazarak para kazanılır mı sorusuna hep beraber yanıt bulalım.

Makale Yazarak Para Kazanılır Mı?

Makale Yazmak ve Para Kazanmak

İlk paragraftan da belirttiğim üzere makale yazarak para kazanmanız mümkündür. İhtiyacınız olan tek şey bunun ticaretini yapabileceğiniz platformlardır. Ben makale yazarak para kazanırken sadece iki platformu kullandım. Bu platformlar ise webmasterlar arasında popülerleşmiş yerlerdir. Wmaraci.com ve r10.net. R10 forumuna üye olmanız biraz zor olabilir. Tanıdığınız kişiden davetiye alabilir veya kendinizi site yönetimine tanıtarak üye olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda r10’a nasıl üye olunur adında makaleyi de site üzerinde yayınlayacağım. Arama kısmını kullanarak erişebilirsiniz. Güncel olarak wmarci.com üzerine üye olmak zahmetsiz ve ücretsizdir.

Makale Yazarak Para Kazanılır Mı?

Makale Yazdığımda Parayı Nasıl Alırım?

Makale yazarak para almak konusunda bir diğer konu ise parayı alabilmektedir. Makale yazan kişiler işletme veya kurum olmadıkları için makaleyi alıcı ile arasında güven problemi yaşanabilir. O yüzden yukarıda söylediğim iki forum üzerinde referansları üzerinden işlem yapabilirsiniz. Onun dışında sadeceon.com, bionluk.com site adreslerinden daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Siz makalenizi yazar, karşı taraf ödemesini yapar. Makale teslimatı gerçekleştiğinde ise site yönetimi sizlere parayı transfer eder.

Makale Yazarak Para Kazanılır Mı?

Makale Yazarak Para Kazanılır Mı? Mutlaka Banka Hesabınız Olsun

Makale yazma işine girecek kişilerin kendisine banka hesabı açmaları gerekmektedir. Alternatif olarak papara.com adresini kullanabilir, buradan aldıkları paraları banka hesaplarına aktarabilirler. Makale işini yapanlar arasında en çok kullanılan banka ise Enpara.com olarak ön plana çıkar. Tüm işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilir, EFT ve havale ücreti ödemezsiniz. Para alacağınız gibi hayatınızda aksilikler olduğunda makale yazamayıp parayı geri iade edeceğiniz zamanlar da olacaktır. Aynı zamanda makaleyi karşı tarafın beğenmemesi de söz konusu olabilir. O yüzden siz de para gönderebileceğiniz için masrafsız bankacılık olan Enpara.com tercihiniz olabilir.

Batuhan Akdeniz olarak sizlere bilgilendirici yazılar yazmayı bu sitede sürdüreceğim. Yorumlarda görüşlerinizi belirtebilir, aklınıza takılan yerleri sorabilirsiniz. Makale yazarak para kazanmak başlığı altında sizlere daha detaylı bilgiler vereceğim. Sağ taraftaki arama kısmından konu başlığını aratabilirsiniz. Böylece makale yazarak para kazanılır mı sorusunun tam olarak yanıtını bulmuş olursunuz.

Tagged , ,

About Batuhan

2013 yılından itibaren web sektörüne ilgi göstermekteyim. Amatör olarak başladığım Blogger yolculuğum WordPress üzerinden blog ve diğer türlerde oluşturduğum siteler ile devam ediyor. Güncel olarak SEO ve Dijital Pazarlama uzmanlığı üzerine çalışmaktayım.
View all posts by Batuhan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.